Alfa Romeo Giulia (2015) konečně ukazuje svůj interiér v plné kráse

Italský sedan konečně odemkl své dveře a umožnil tak první nahlédnutí do svého interiéru.

Nová Alfa Romeo Giulia zvedla po dlouhé době velkou vlnu zájmu a fanouškům značky dala naději na světlé zítřky. Už víme, jak vypadá zvenku, známe něco málo technických specifikací nejsilnějšího "Čtyřlístku" a mohli jsme nahlédnout i dovnitř, ačkoliv jen přes zavřené dveře.

Ty se nyní odemkly a několika šťastlivcům se tak zcela otevřel pohled do kabiny. Naštěstí u toho byli i s fotoaparáty, takže se konečně můžeme o něco lépe rozhlédnout po interiéru novinky, který vypadá docela zajímavě. 

Předně si všimnete zploštělého volantu se startovacím tlačítkem, masivních skořepinových sedaček, kulaté hlavice řadicí páky a spousty karbonového obložení, pokud se tedy skutečně jedná o pravý materiál a nikoliv jen napodobeninu.

Typické tubusy ukrývající přístroje jsou pryč, místo toho se design interiéru nese v modernějším duchu. Záhadou je velký černý kryt displeje multimédií, výdechy a ovládání klimatizace pod ním společně se středovým tunelem, kde se nachází ovládání multimédií a nastavení vozu, však vypadají hotově.

 

zdroj: https://www.autoweb.cz/alfa-romeo-giulia-2015-konecne-ukazuje-svuj-interier/